„Orientuj się- podsumowanie”

Od czego by tu zacząć…
Pierwsza samodzielnie organizowana przez START-On impreza nie odbyłaby się bez wsparcia cudownych ludzi!!!
Zorganizowanie Biegu na Orientację było możliwe dzięki pomocy naszych przyjaciół i zaprzyjaźnionych firm.
Z tego miejsca całą ekipą koordynującą START-On chcielibyśmy BARDZO podziękować:
Stado Ogierów w Starogardzie Gdańskim za udostępnienie cudownego miejsca i terenów, na których możliwe było zorganizowanie biegu!
Kociewski Klub Turystyczny – Malo – za skonstruowanie map, wytyczenie trasy i przygotowanie lasu tak, aby impreza mogła mieć charakter integracyjny!
Polpharma – dziękujemy za sponsoring generalny imprezy – dzięki Wam mogliśmy obdarować wszystkich nagrodami i medalami, a najlepsze drużyny wyjechały z pamiątkowymi pucharami. Nasze brzuchy również dziękują Wam za poczęstunek 🙂
– Krzysztof i Milena – nasi wspaniali fotografowie! Zdjęcia są obłędne! Będą pamiątką na dłuuuuuugie lata!!!
Michał Ławryszek – za poświęcony czas i zaangażowanie! Dziękujemy za wszystkie rozmowy z uczestnikami biegu, motywację i dobre słowo!
19 Drużyna Harcerska „Globtroterzy” – Martyna, Ksawery i Paweł – dzięki Wam drużyny mogły zdobywać punkty na jednej z z najciekawszych baz w biegu 🙂
– Nasi WOLONTARIUSZE – Angelika Piotrowska, Adrian Laskowski – tak rozległa w terenie impreza wymaga zaangażowania licznej grupy osób – bez Was nie dalibyśmy rady!
Bieg na Orientację udowodnił nam już kolejny raz, że jeśli się chce to się da!
Las – na pierwszy rzut oka teren praktycznie niedostępny dla osób z niepełnosprawnościami w tym poruszających się w życiu codziennym na wózkach. Dodajmy do tego jeszcze bieg?! Brzmi jak niemożliwe!
Tymczasem na prawdę chcieć to móc i nie są to puste słowa rzucone w przestrzeń. Każdy z nas udowodnił wczoraj wszystkim naokoło, ale też przede wszystkim sobie, że wszystko jest możliwe, wymaga tylko dobrej organizacji i samozaparcia.
Dziękujemy za udział wszystkim drużyną uczestniczącym w imprezie: Niezastąpieni Śds Starogardd Gd (dwie reprezentacje), Starogard Gdański – Ekipa cudownych dziewczyn z Urzędu Miasta, Polpharma – Wasze tempo biegu zrobiło na nas ogromne wrażenie! Drużyna Michała – samodzielność przede wszystkim – to nam się podoba!
Obiecujemy, że wczorajsza impreza zapoczątkowała cykl kolejnych! Mamy nadzieje, że z wydarzenia na wydarzenie będzie nas coraz więcej! Nie zapominajcie, że START-On to przede wszystkim ludzie!
Jeśli się chce, to się da!!!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on print
Share on email